• Головна
  • "Це капєц, повістки вручають на висоті під хмарами": у Тернополі поширюють курйозне відео, стверджуючи, що зняли працівників ТЦК (ВІДЕО)
16:10, 20 березня 2024 р.

"Це капєц, повістки вручають на висоті під хмарами": у Тернополі поширюють курйозне відео, стверджуючи, що зняли працівників ТЦК (ВІДЕО)

Представники Територіального центру комплектування та соціальної підтримки були помічені на даху одного з місцевих будівельних майданчиків Тернополя, пише Номер один.

Відповідне відео сьогодні, 20 березня розповсюдили низка Telegram-каналів.

"На даху працівники ТЦК та СП виписували повістки військовозобов’язаним працівникам.

На відео видно, що поруч з будівлею стояв їхній мікроавтобус", – пише видання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#відео #повістки
ТОП новини
Без повістки і запрошення: українців змусять самостійно йти в ТЦК – з'явитись обов'язково
"ТЦК підуть по чоловіків у конкретні місця, повістки стануть несподіванкою для людей певних категорій": мобілізація, штрафи
"Ці 2 категорії українців терміново шукає ТЦК в нових місцях, до червня не призвуть 10 груп чоловіків": мобілізація, повістки
"ТЦК збирається призвати ці групи населення, названо вік та інші ознаки чоловіків": їх чекають повістки, штрафи і мобілізація
Оголошення
live comments feed...