• Головна
  • Черговий хабар на Тернопільщині: у хід пішли долари і гривні
09:26, 26 березня 2024 р.

Черговий хабар на Тернопільщині: у хід пішли долари і гривні

Черговий хабар на Тернопільщині: у хід пішли долари і гривні

Ще один чоловік попався на Тернопільщині.

Сто доларів та 500 гривень пропонував працівникам поліції житель Тернопільського району.

Екіпаж групи реагування патрульної поліції за порушення правил дорожнього руху зупинили водія автомобіля "Peugeot 5008". У ході розмови правоохоронці відчули запах алкоголю, але кермувальник пройти тест на газоаналізаторі відмовився.

На нього почали складати адмінпротокол відповідно до статті 130 КУпАП.

Водій запропонував поліцейським "закрити очі" на його правопорушення й озвучив суму. На місце події працівники ГРПП викликали слідчо-оперативну групу.

За пропозицію надання неправомірної вигоди службовій особі 32-річний житель Тернопільського району відповідатиме у суді згідно з частиною 1 статті 369 ККУ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#хабар #поліція
ТОП новини
"До такої ціни українці не готувалися, оприлюднено тариф на газ з 1 листопада": названо нові ціни для простих людей
Посилення мобілізації та зниження мобілізаційного віку, на вулиці по чоловіків виходять не лише ТЦК: мобілізація по-новому
"Пенсія зменшиться на 75%, названо категорії людей": Пенсійний фонд пояснив, кому скоротять пенсії незабаром
На Тернопільщині оприлюднили графік аварійних відключень світла: перевірте свою адресу
Оголошення