![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
15:01, 2 квітня
Смертельно хворого після медогляду відправили геть, чоловік невдовзі помер на роботі
![Смертельно хворого після медогляду відправили геть, чоловік невдовз... Смертельно хворого після медогляду відправили геть, чоловік невдовзі помер на роботі](/dist-assets/images/cap.jpg)
За процесуального керівництва прокуратури повідомлено про підозру лікарці однієї із центральних районних лікарень. Їй інкримінують неналежне виконання професійних обов'язків медичним працівником, що спричинило тяжкі наслідки для хворого (ч. 1 ст. 140 КК України).
За даними слідства, у червні 2023 року чоловік звернувся в Стрийську лікарню на Львівщині для надання медичної допомоги із скаргами на високий артеріальний тиск та болі за грудиною.
Лікар-терапевт приймального відділення провела огляд 63-річного пацієнта та зробила електрокардіограму. За результатами чого встановила неправильний діагноз «Ішемічна хвороба серця» та відпустила хворого додому.
Проте насправді у потерпілого був інфаркт міокарда, а відтак він потребував консультації суміжних спеціалістів (кардіолога/реаніматолога) та термінової госпіталізації у стаціонар.
Через кілька годин від моменту первинного обстеження хворий помер на робочому місці – території кар’єру. Причиною смерті стало захворювання серця – гострий інфаркт, яке ускладнилось порушенням скоротливої функції серцевого м’язу і призвело до зупинки серця, кровообігу та дихання.
Досудове розслідування здійснюють слідчі ВП № 3 Стрийського РУП ГУ НП у Львівській області.
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, де багато цікавих новин, фото та відео! https://t.me/ternopil0352
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:01, 18 липня
16:26, Вчора
28
11:18, 18 липня
12:13, 16 липня
64
live comments feed...