• Головна
  • "54 000 грн на сім'ю, українцям видадуть грошову допомогу": хто та як може отримати?
19:29, 8 квітня

"54 000 грн на сім'ю, українцям видадуть грошову допомогу": хто та як може отримати?

"54 000 грн на сім'ю, українцям видадуть грошову допомогу": хто та як може отримати?

Українці можуть одержати грошову допомогу 54 тис. грн на сім'ю. Виплати нараховує Запорізький благодійний фонд "Єдність за майбутнє.

Як інформує "Today.ua", проєкт "Комплексна допомога для сімей з дітьми у Чернігівській, Сумській та Харківській областях" спрямований на підтримку вразливої категорії населення – сімей з дітьми, які постраждали від війни та проживають зараз у зазначених регіонах.

Передбачено виплати у розмірі 3600 грн протягом трьох місяців – всього 10 800 грн. Кошти нараховують кожного члена сім'ї. Їхня максимальна кількість – п'ять. Таким чином, багатодітна сім'я отримає 54 тис. грн.

Фінансова підтримка розрахована як на місцевих жителів, так і на переселенців та тих ВПО, які повернулися додому. Обов'язкова умова – дохід на особу не повинен перевищувати 5400 грн. Ще один критерій – приналежність до вразливої категорії осіб:

сім'ї з дітьми, які мають батьків або опікунів;

сім'ї, де пенсіонери є опікунами дітей віком до 18 років;

сім'ї з дітьми з інвалідністю;

сім'ї з батьками, які мають інвалідність;

самотні матері та батьки.

Як оформити грошову допомогу

Щоб отримати виплати, слід звернутися до місцевої громади – до відділу соціального захисту населення, щоб увійти до списку претендентів. Фонд підписав Меморандуми про співробітництво для забезпечення багатоцільової грошової допомоги.

Проєкт реалізується до липня 2024 року. Кількість одержувачів виплат обмежена. Організатори закликали звертатися лише тим, хто справді опинився у складній життєвій ситуації та гостро потребує коштів.

Пріоритет - людям з пораненнями та травмами, онкохворим українцям, які потребують хіміотерапії чи операції.

Українцям видадуть грошову допомогу 54 тис. грн на сім'ю: хто та як може отримати

Українцям видадуть грошову допомогу 54 тис. грн на сім'ю: хто та як може отримати

Виплати допоможуть надавати повторно, але лише у критичних ситуаціях. Комісія розглядатиме такі заявки в індивідуальному порядку.

Консультації надають за телефоном: 067 106 53 40. Анкети обробляються 7-10 робочих днів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Сім'я #допомога #гроші
ТОП новини
"Цих 100 000 чоловіків чекають у ТЦК прямо з 18 травня, названо ознаки потенційних мобілізованих": повістки і відстрочки
"Могутня гроза суне прямо в ці області, ніхто в Україні не чекав такої негоди": де буде мороз у -9 градусів, снігопад та дощ?
"Ці чоловіки масово втратять відстрочки через кілька днів, мобілізація людей з інвалідністю": ТЦК, повістки і бронювання
"Водії не чекали таких радикальних заходів від ТЦК, автомобілі масово перевірятимуть": мобілізація, повістки і покарання
Оголошення
live comments feed...