• Головна
  • Юний спортсмен з Тернополя переміг на Чемпіонаті України з таїландського боксу (ФОТО)
15:39, 12 квітня 2024 р.

Юний спортсмен з Тернополя переміг на Чемпіонаті України з таїландського боксу (ФОТО)

Юний спортсмен з Тернополя переміг на Чемпіонаті України з таїландського боксу (ФОТО)

З 5 по 7 квітня у Вінниці проходив Чемпіонат України з таїландського боксу, участь у якому взяли тернопільські спортсмени.

Як інформують "Тернополяни", цього разу кількість учасників, попри війну, приємно здивувала. Участь взяло 320 спортсменів із 15 областей України.

Тернопіль представив Онуферко Максим у ваговій категорії 51 кг/18+, де виборов перемогу. У травні Максим відправиться із командою Збірної України у Таїланд на підготовку до Чемпіонату Світу, який буде проходити у Греції з 1 по 10 червня.

Тренери юного спортсмена - Сенів Юрій та Івахів Олександр.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Спортсмени #перемога #Тернопільщина
ТОП новини
ТЦК прямує терміново по чоловіків цих груп у всі можливі місця, не забиратимуть лише осіб 5 категорій: мобілізація, повістки
"ТЦК позбавить ці 3 категорії людей бронювання і терміново призве, перевірки стануться у цих місцях": повістки, мобілізація
"ТЦК йде по чоловіків у всі місця підряд, мобілізація не торкнеться лише цієї категорії": відстрочка, повістки, ВЛК і ЗСУ
"Потужна злива насувається на деякі області України, грози і дощі вдарять з лютою силою вже завтра": де чекати на негоду?
Оголошення
live comments feed...