• Головна
  • "80 000 грн зарплати на місяць": роботодавці запрошують українців, яким потрібна робота
19:29, 12 квітня

"80 000 грн зарплати на місяць": роботодавці запрошують українців, яким потрібна робота

"80 000 грн зарплати на місяць": роботодавці запрошують українців, яким потрібна робота

Українцям пропонують роботу в теплицях у Роттердамі. Роботодавець обіцяє забезпечити працівників медичним страхуванням та безкоштовним транспортом. За годину можна заробити більше 11 євро.

Як інформують "Новини_Лів", відповідна вакансія розміщена на сайті пошуку роботу Flagma.

Яку роботу в теплиці пропонують

Працювати треба у великій теплиці, наповненій помідорами. Зайнятість полягає у щоденному зборі цих помідорів. Існує декілька видів робіт: зрізання листя, підтягування рослин, вирівнювання тощо. Окрім праці, у теплиці робітники можуть і поїсти, і випити кави під час перерви. Відділ планування завжди планує житло якомога ближче до місця роботи, щоб працівники могли швидко дістатися на робоче місце пішки, на велосипеді або автівкою.

Вимоги до працівників

Для роботи в теплиці треба:

бути в гарній фізичній формі; мати бажання працювати в Нідерландах тривалий час (від чотирьох тижнів); спілкуватися українською, голландською, англійською, польською, румунською чи угорською, або російською мовами (якщо спілкуєтеся іншими мовами, то це потрібно заздалегідь обговорити з менеджером теплиці); наявність водійських прав є перевагою.

Роботодавець зазначає, що працівник, який є водієм NL Jobs, може заробити сто євро нетто в місяць. Знати голландську чи англійську мови, мати житло в Голландії, власний транспорт, спеціальну освіту для цієї роботи та досвід виробничого працівника — не потрібно.

Умови праці

Оплата — 11,75 євро на годину (нетто). Від 30 до 45 робочих годин на тиждень. Працювати потрібно з понеділка по п'ятницю, однак у сезон є робота і по суботах. Проживання — 300 євро за тиждень. Працівникам забезпечують медичне страхування та безкоштовний транспорт.

Нагадаємо, в Німеччині українцям пропонують вакансію опікунки із зарплатою у 1300-1400 євро.

А у Фінляндії можна влітку влаштуватися на сезонну роботу зі збору полуниці. За кожен кілограм зібраних ягід платитимуть від 1,27 євро.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Робота #вакансії #звільнення
Оголошення
live comments feed...