• Головна
  • "Ці українці зможуть отримати допомогу на дітей до 11 000 гривень": міністр соціальної політики зробила заяву
13:00, 13 квітня

"Ці українці зможуть отримати допомогу на дітей до 11 000 гривень": міністр соціальної політики зробила заяву

"Ці українці зможуть отримати допомогу на дітей до 11 000 гривень": міністр соціальної політики зробила заяву

У квітні в Україні почне діяти програма "Дитина не одна". По ній деякі громадяни зможуть отримати фінансову допомогу на утримання дітей.

Як інформує "Today.ua", міністр соціальної політики України Оксана Жолнович повідомила, що громадянам, які дали притулок дітям, що залишилися без батьків, виплачуватиметься сума від 6,4 тисячі до 11,2 тисячі гривень.

Йдеться про дітей, які втратили батьків, але не отримали статус сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування, уточнила міністр. Виплату зможуть отримати родичі та знайомі такої дитини, які дали їй притулок. Також на виплату можуть претендувати будинки дитячого типу.

Залежно від віку дитини, розмір допомоги може змінюватись від 6407 до 8000 гривень. На дитину з інвалідністю встановлено максимальний розмір допомоги від 8970 грн до 11 190 грн.

Оксана Жолнович сказала, що раніше держава не надавала допомогу людям, які прихистили дитину, що втратила батьків. Хоча в Україні давно діє урядова ухвала, яка дозволяє сім'ям брати таких дітей на виховання. Тепер їм буде дещо легше утримувати їх.

"Зараз ми виправили цю ситуацію, призначивши допомогу, коли дитина набуде юридичного статусу", - сказала Жолнович.

Зазначимо, що допомога виплачуватиметься протягом пів року.

За даними Мінсоцполітики, з початку повномасштабного вторгнення російської армії в Україну понад 13 тисяч дітей залишилися без батьківського піклування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Допомога #діти
ТОП новини
"Цих 100 000 чоловіків чекають у ТЦК прямо з 18 травня, названо ознаки потенційних мобілізованих": повістки і відстрочки
"Могутня гроза суне прямо в ці області, ніхто в Україні не чекав такої негоди": де буде мороз у -9 градусів, снігопад та дощ?
"Ці чоловіки масово втратять відстрочки через кілька днів, мобілізація людей з інвалідністю": ТЦК, повістки і бронювання
"Водії не чекали таких радикальних заходів від ТЦК, автомобілі масово перевірятимуть": мобілізація, повістки і покарання
Оголошення
live comments feed...