![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
08:54, 18 квітня
На Тернопільщині брат декілька років тероризує сестру за поділ майна: поліція відкрила провадження
![На Тернопільщині брат декілька років тероризує сестру за поділ майн... На Тернопільщині брат декілька років тероризує сестру за поділ майна: поліція відкрила провадження](/dist-assets/images/cap.jpg)
На Тернопільщині вже кілька років поспіль уродженці Мельниці-Подільської територіальної громади намагаються поділити майно. Без порушень закону не обходилося й у дані суперечки неодноразово втручалися працівники поліції. Про це повідомляє поліція Тернопільської області.
Остання заява надійшла від потерпілої у квітні. Жінка розповіла, що рідний брат, який мешкає в Чернігівській області, всіляко погрожує їй та родині, надсилаючи листи. Аби припинити "цей терор", вона звернулася і до суду, і до правоохоронців.
У ході перевірки дізнавачі Борщівського відділення поліції з'ясували, що чоловік і раніше намагався "псувати" життя рідним. Кілька років тому він на подвір'я, де мешкала сестра та матір, підкинув наркотичні засоби та вбив собаку. Суд покарав порушника. Проте це його не зупинило і він після смерті матері продовжив погрожувати рідним.
"Останній факт працівники дізнання внесли в ЄРДР відповідно до статті 129 (погроза вбивством) Кримінального кодексу. Санкція статті передбачає покарання у вигляді пробаційного нагляду на строк до двох років або обмеження волі на той самий строк. Триває слідство", - йдеться в повідомленні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
12:01, 18 липня
10:52, 19 липня
1
10:57, 23 липня
78
14:42, 22 липня
58
live comments feed...