• Головна
  • В Україні пройшов "брудний" дощ. В Гідрометцентрі розповіли, чи безпечний
12:58, 24 квітня

В Україні пройшов "брудний" дощ. В Гідрометцентрі розповіли, чи безпечний

В Україні пройшов "брудний" дощ. В Гідрометцентрі розповіли, чи безпечний

В Одеській, Миколаївській і Херсонській областях пройшли "брудні" дощі, що утворилися завдяки піску із Сахари, який раніше винесло на Балканський півострів. 

Повідомлення Миколаївського обласного центру з гідрометеорології, повідомлення в місцевих Telegram-каналах.

"23 квітня, циклон на Середземному морі виніс на Балканський півострів пил та пісок з Сахари. Зливові дощі "змили" більшу його частину на територію Греції та Болгарії.Оскільки висотні повітряні потоки мають західний переніс, циклон з Європи дійшов і до території України",- йдеться в повідомленні.

В обласному центрі з гідрометеорології повідомили, що вранці жителі Миколаївщини могли спостерігати "брудний" дощ. "Дощ і вітер південної чверті сприяють акумулюванню пилу і осадженню його з опадами. Попередні висновки щодо якості атмосферного повітря в м. Миколаїв: перевищення гранично допустимих концентрацій завислих речовин (пилу) не зафіксовано", - сказано у повідомленні.

Також там опублікували супутниковий знімок, на якому видно, що циклон охоплює також Одеську і Херсонську області. Жителі усіх трьох регіонів вранці викладали фотографії із авто і будівлями вкритими дрібними краплями бурого кольору.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Україна #брудний дощ
ТОП новини
"Потужна гроза насувається на ці області, такого не чекали навіть синоптики": куди суне мороз у -10 градусів, снігопад і дощ?
"Могутня гроза суне прямо в ці області, ніхто в Україні не чекав такої негоди": де буде мороз у -9 градусів, снігопад та дощ?
"Ці чоловіки масово втратять відстрочки через кілька днів, мобілізація людей з інвалідністю": ТЦК, повістки і бронювання
В Україну мчить нестерпна спека, попереджають про температурні аномалії
Оголошення
live comments feed...