• Головна
  • В Україні скоро змінять правила торгівлі цигарками, алкоголем та паливом
17:40, 24 квітня

В Україні скоро змінять правила торгівлі цигарками, алкоголем та паливом

В Україні скоро змінять правила торгівлі цигарками, алкоголем та паливом

Парламент ухвалив у першому читанні законопроєкт про державне регулювання виготовлення та обігу підакцизною продукцією: цигарками, алкоголем та паливом.

Як інформує " Today.ua", про це заявив депутат парламенту Данило Гетманцев.

Голова фінансового комітету ВРУ зазначив, що йдеться про нову редакцію закону, ухваленого 1995 року. За майже тридцятиріччя його дії він вимагав суттєвого оновлення.

У законопроєкті №10346 вказано:

спрощення процедури отримання ліцензій та перехід на їх електронну форму замість паперової; запровадження безстрокових ліцензій для всіх видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню; запровадження автоматичного порядку одержання ліцензій на окремі види роздрібної торгівлі підакцизною продукцією протягом одного робочого дня, наступного за днем одержання заяви на ліцензію; вдосконалення структури та порядку адміністрування держреєстрів; запровадження ліцензування вирощування тютюну та ферментації тютюнової сировини для запобігання нелегальному виробленню тютюнових виробів.  

Нагадаємо, що уряд подав до Верховної Ради проєкти законів щодо підвищення акцизів на тютюнові вироби, спиртне та паливо. За прогнозами Кабміну, ці заходи дозволять отримати додаткові кошти до державного бюджету.

Акциз на бензин підвищать з 215,5 до 359 євро за 1000 л, на дизельне паливо він збільшиться з 139,5 до 330 євро, а на скраплений автогаз – з 52 до 70 євро.

Для усіх підакцизних товарів запропонують графік щорічного підвищення ставок аж до 2028 року. Податкова ставка на цигарки поступово зростатиме до 90 євро за тисячу цигарок.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Торгівля #сигарети #алкоголь #паливо
Оголошення
live comments feed...