• Головна
  • Чоловіки та жінки мають однаковий статус: у Німеччині відреагували на рішення України не надавати консульські послуги чоловікам за кордоном
00:30, 25 квітня

Чоловіки та жінки мають однаковий статус: у Німеччині відреагували на рішення України не надавати консульські послуги чоловікам за кордоном

Чоловіки та жінки мають однаковий статус: у Німеччині відреагували на рішення України не надавати консульські послуги чоловікам за кордоном

Українські чоловіки мають однаковий з жінками статус захисту в Німеччині, і це не зміниться після ухвалення урядом України окремих рішень у галузі консульської політики.

Про це заявив на брифінгу в Берліні речник МВС ФРН Максимілліан Калль, коментуючи рішення Києва тимчасово призупинити надання консульських послуг українським чоловікам за кордоном, повідомляє кореспондент Укрінформу.

За словами Калля, "це не позначиться на статусі захисту, який є однаковим для чоловіків та жінок, що вони становлять переважну більшість біженців війни".

Тож рішення МЗС України призупинити надання за кордоном консульських послуг українським чоловікам віком від 18 до 60 років не позначиться на статусі чоловіків, який є однаковим у всіх країнах ЄС. Речник не був готовий поінформувати, чи зможуть чоловіки отримати в Німеччині тимчасовий німецький проїзний документ в разі, якщо їхній паспорт громадянина України буде прострочений.

Коментувати рішення як таке, ані в МВС, ані в МЗС не стали, пославшись на те, що це є "рішенням, яке перебуває в компетенції українських органів".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Україна #Німеччина #МЗС #мобілізація чоловіків
Оголошення
live comments feed...