
19:30, 8 вересня 2013 р.
На Тернопільщині молода жінка напилась клофеліну
7 вересня в с. Нагірянка, Чортківського району молода жінка напилась клофеліну.
20-річна місцева жителька була шпиталізована у лікарню з діагнозом «Суїцидальна спроба внаслідок вживання таблеток клофеліну»
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
07:10, 12 червня
17
12:38, Вчора
5
15:21, 22 червня
10:09, 22 червня
