
10:03, 1 травня 2024 р.
На Тернопільщині оштрафували кочегара, який дав сильного копняка малолітньому школяреві

Кочегара газової паливної та майстра зремонту Дичківської філії НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ в с. В.Гаї» судили за “спричинення фізичного болю малолітньому”. Про це йдеться у вироку Тернопільського міськрайонного суду.
Подія сталася 31 жовтня 2023 року у приміщенні школи. Обвинувачений вину у суді визнав повністю і пояснив свої дії, пише Місто.
Він побачив, як учень намагався відкрити вхідні двері школи, в той час інший учень зі сторони вулиці тримав двері. Це обурило обвинуваченого, тому що він єдиний робітник у школі, а двері нові. Тому він підійшов до ОСОБА_8 та наніс один удар правою ногою йому у сідниці.
Про вчинене дуже шкодує, розуміє, що так чинити не можна. Пояснив, що діяв на емоціях. В судових дебатах зазначив, що з усім погоджується.
В останньому слові просив пробачення у законного представника потерпілого, запевнив, що більше такого не буде.
У матеріали справи йдеться про те, що працівник завдав болю неповнолітньому, але за висновком судово-медичної експертизи будь-яких тілесних ушкоджень (синців, саден, ран) чи слідів загоєння не виявлено.
Врахувавши обставини суд ухвалив підсудного визнати винуватим і призначити покарання – штраф 850 гривень.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
11:33, 1 травня
12:05, 2 травня
10:37, 28 квітня
11:33, 1 травня
19:33, 22 квітня
live comments feed...