• Головна
  • На Тернопільщині майже за два мільйони євро для ВПО переобладнали гуртожиток (ФОТО)
16:07, 1 червня 2024 р.

На Тернопільщині майже за два мільйони євро для ВПО переобладнали гуртожиток (ФОТО)

На Тернопільщині майже за два мільйони євро для ВПО переобладнали гуртожиток (ФОТО)

На Тернопільщині у Чорткові відкрили будинок для внутрішньо переміщених осіб. Тут зможуть поселитися близько 170 людей, що постраждали від війни. Про це повідомляє Тернопільська ОВА.

"Реконструювали приміщення гуртожитку під смартквартири для ВПО в рамках програми „Підтримка ЄС для нагальних потреб розміщення ВПО в Україні”, що фінансується Європейським Союзом і реалізується під управлінням НЕФКО", - кажуть в адміністрації.

"Створення комфортних умов проживання сприятиме інтеграції внутрішньо переміщених осіб у Чортківській громаді та дозволить їм розпочати нове повноцінне життя і реалізувати свої можливості. Тому дякую керівництву громади за ті можливості, які ви створюєте для вимушених переселенців. Велика подяка усім донорам за підтримку",- сказав Володимир Важинський. 

"Кошторисна вартість проєкту - 1 мільйон 960 тисяч євро",- йдеться в повідомленні.

Зазначається, що у будівлі облаштували 39 комфортних смартквартир. Також є 4 кімнати для людей з інвалідністю. Крім того, у приміщені відкрили Центр соціального обслуговування, де створили чотири робочі місця для вимушених переселенців, що проживатимуть у житловому комплексі. Вони офіційно працюватимуть у перукарському салоні, ательє з ремонту одягу та взуття.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #гуртожиток для переселенців #ВПО
Останні новини
ТОП новини
"Без цього документа більше не оформлять закордонний паспорт і не випустять за кордон": нові правила та відмови
"З 1 серпня ці категорії чоловіків втратять бронювання, ТЦК призвуть їх на фронт": нові правила оформлення відстрочки
"Землю доведеться переоформити": українцям дадуть лише короткий термін після ухвалення нового закону
До кінця року треба пройти перевірку, інакше виплати припинять: що чекає українських пенсіонерів
Оголошення