• Головна
  • Добровольцям з Тернопільщини пропонують долучитися до морської піхоти
13:01, 11 червня

Добровольцям з Тернопільщини пропонують долучитися до морської піхоти

Добровольцям з Тернопільщини пропонують долучитися до морської піхоти

Добровольців з Тернопільщини запрошують долучитися до лав морської піхоти Військово-Морських Сил ЗСУ. Про це повідомляє Тернопільська ОВА.

Кандидати, потрапивши до навчального центру морської піхоти, проходять декілька етапів підготовки. Перший – це загальна базова військова підготовка, яка триває 30-35 діб. Опісля військовослужбовців призначають на обрані посади у свої підрозділи й залежно від напрямку направляються на курси фахової підготовки.

Зокрема майбутні військовослужбовці мають змогу самостійно обирати посаду, бойові бригади чи підрозділи забезпечення. 

"Нині у морській піхоті є потреба, як в бойових, так і в небойових спеціальностях. Кандидати можуть стати кухарями, начальниками складів, діловодами, водіями, електриками, а також операторами БПЛА, стрільцями-снайперами, саперами, кулеметниками тощо. Фахівці будь-якого напрямку знайдуть собі місце у морській піхоті", - йдеться в повідомленні.

Щодо заробітної плати, то військовослужбовці протягом першого року служби отримують 25 тисяч гривень, що є базовою мінімальною ставкою. Крім цього, є надбавки за виконання завдань. Це від 30 до 100 тисяч гривень, залежно від участі у бойових діях. 

Детальнішу інформацію про службу за контрактом можна отримати за номером: +38 097 041 17 55. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #морська піхота #добровольці
Оголошення
live comments feed...