• Головна
  • У Тернополі проходитимуть Всеукраїнські велосипедні перегони
14:34, 12 вересня 2013 р.

У Тернополі проходитимуть Всеукраїнські велосипедні перегони

З 13 по 15 вересня у Тернополі проходитимуть Всеукраїнські велосипедні перегони пам’яті тернополянина, майстра спорту Володимира Філіпенка.

Командні та індивідуальні змагання відбуватимуться протягом 13 та 14 вересня з 9.45 на Чернівецькому шосе (об’їзна дорога с. Мишковичі).

Найяскравіше видовище – велогонки вулицями міста можна буде побачити у неділю, 15 вересня. Розпочнуться вони об 11.30. Їхатимуть велосипедисти за маршрутом: старт – готель «Тернопіль» - вулиця Листопадова – будинок побуту «Ромашка» - вулиця Замкова - фініш – готель «Тернопіль».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"Могутній снігопад та жахливе похолодання всиплять вщент по цій області, в Україну пре мороз і крижаний дощ": негода іде
"ТЦК прискорює пошук і розпізнавання на вулицях однієї категорії людей, їх швидко мобілізують з 1 жовтня": мобілізація, ЗСУ
Плюси і мінуси відмови від кави: експерти назвали 7 змін в організмі
Множинні переломи і госпіталізація: у Тернополі водійка на шаленій швидкості знесла стареньку на пішохідному переході
Оголошення