• Головна
  • "3100 грн до Дня Незалежності, пенсіонери отримають додаткові гроші": як українцям вчасно подати заявку?
13:13, 20 червня

"3100 грн до Дня Незалежності, пенсіонери отримають додаткові гроші": як українцям вчасно подати заявку?

"3100 грн до Дня Незалежності, пенсіонери отримають додаткові гроші": як українцям вчасно подати заявку?

Ветерани війни, пенсіонери та інші категорії громадян мають право на отримання разової грошової допомоги до Дня Незалежності. Їі мінімальний розмір становить 450 грн, а максимальний - 3100 грн.

Як інформує "Today.ua", у пресслужбі Головного управління ПФУ у Донецькій області повідомили, хто та на яких умовах може претендувати на фінансову підтримку.

450 грн отримають учасники війни та колишні в’язні гетто, концтаборів та інших місць примусового утримання, особам, яких силоміць вивезли на примусові роботи, дітям підпільників, партизанів, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога; 650 грн нарахують членам сімей померлих або загиблих ветеранів війни, чоловікам/дружинам померлих осіб з інвалідністю внаслідок війни, учасників війни, бойових дій, жертв нацистських переслідувань, які були визнані особами з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва, загального захворювання та інших причин – якщо ці громадяни не одружилися вдруге; 1000 грн — постраждалим учасникам Революції Гідності, учасникам бойових дій, та колишнім неповнолітнім в’язням гетто, концентраційних таборів та інших місць примусового тримання, дітям, які народилися у місцях тимчасового утримання їхніх батьків; 3100 грн – українцям з особливими заслугами перед Батьківщиною.

Особи з інвалідністю внаслідок війни та колишнім малолітнім (до 14 років) в’язням гетто, концентраційних таборів, інших місць примусового утримання, визнаним особами з інвалідністю від трудового каліцтва, загального захворювання та інших причин отримають виплату залежно від групи:

III — 2 700 грн; II — 2 900 грн; I — 3 100 грн.

Наголошено, що українцям, які отримують щомісячне довічне грошове утримання/пенсію не слід особисто звертатися за зазначеними виплати до сервісних центрів Пенсійного фонду України. Вони будуть призначені автоматично. Річ у тому, що у ПФУ міститься інформація про вказані категорії осіб.

Громадянам, які не перебувають на обліку в органах ПФУ як отримувачі щомісячного довічного грошового утримання суддів у відставці/ пенсії, а також на службі в силових відомствах, СІЗО та установах виконання покарань, фінансова допомога виплачується за їхніми зверненнями до ПФУ з відповідною заявою. Їм також слід надати документи, які підтверджують особу та її статус, і номер свого банківського рахунку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#День_Незалежності #заявка #пенсіонери
Останні новини
ТОП новини
"Страшна хвороба масово заражає дорослих і дітей, інфекція викликає шалену слабкість і біль": біда чекає у цих місцях
Наближається похолодання: синоптик розповіла скільки ще триватиме пекельна спека
"Ніхто з ухилянтів не чекав таких жорстких покарань, названо новий спосіб карати чоловіків з 16 липня": мобілізація і ТЦК
"На тлі спеки в області України пре шалена негода, несамовита злива рине у певній місцевості": де чекати на дощ і грозу
Оголошення
live comments feed...