• Головна
  • У спеціалізованій школі вчителька вдарила дитину - ЗМІ
14:29, 10 липня

У спеціалізованій школі вчителька вдарила дитину - ЗМІ

У спеціалізованій школі вчителька вдарила дитину - ЗМІ

Стало відомо про факт побиття дитини вчителькою в Заболоттівській спеціальній школі. Цей навчальний заклад приймає дітей з особливими потребами, таких, які мають порушення інтелектуального розвитку, дуже емоційних дітей. Саме до такої категорії належить учениця дев’ятого класу стосовно якої, за словами директорки школи, було вчинено аморальний проступок педагогічним працівником, пишуть Волинські новини.

"Минулого навчального року в нас навчалися 109 дітей. Половина з них – діти з помірним ступенем розвитку. З 12 класів (ми маємо дві паралелі) – шість класів дітей із помірним ступенем розвитку", – розповідає т. в. о. директора Зоболоттівської спеціальної школи Ольга Головій. Про це інформує ТРК "Аверс".

Діти в школі перебувають постійно. Дехто на вихідні їде додому, а декого забирають лише на канікули.

На уроці фізкультури в суботу звели два класи. Замість занять учителька пішла у свій кабінет. Під кінець уроку без вчительського контролю дівчинка так розійшлася в забавах, що почала жартувати та ганятися за іншою дитиною з погрозою роздягнути її. На плач останньої вчителька нібито й вийшла зі свого кабінету.

"Після того що сталося, дівчинка (та, яка розійшлася в забавах і бігала за іншою дитиною, – ВН), нікому нічого не розповідаючи, вже коли вона вирвалася, коли почула образливі слова, брутальну лайку, отримала шарпанину, присіла до підлоги і закрилася руками, щоб у неї не зірвали майку, щоб не оголили її зовсім", – говорить Ольга Головій.

Усі діти мають певний емоційний стан і вимагають індивідуального підходу. Методи виховання вчительки фізкультури не зовсім належні, стверджує директорка.

"Вчителька вдарила її в обличчя, один раз по губах. Це все пересипаючи брутальною лайкою, матюкаючись на дитину, ображаючи її страшними словами. Ще вона зірвала з неї кепочку і шарпанула за волосся. Після другого удару дівчинка вирвалася й побігла в гуртожиток", – говорить Ольга Головій.

Дитина на вихідні поїхала додому, нікому нічого не сказавши. Тиждень її не було. А коли з’явилася, то повідомила, що забирає свої документи, бо боїться. Тут уже історія й випливла на поверхню.

"Плачучи, дитина почала мені все розповідати. В нас довірливі стосунки. Вона завжди довірливо ставилася. Вона пояснює, що злякалася: оскільки це йшло від вчителя, то чи не стануть усі на сторону вчителя, чи хтось її захистить? Мною відразу було створено комісію для проведення службового розслідування, відповідно до законодавства. Ми провели службове розслідування, опитали дітей, які були свідками цих подій", – розповідає Ольга Головій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Волинь #вчителька #Захід України
ТОП новини
"Страшна хвороба масово заражає дорослих і дітей, інфекція викликає шалену слабкість і біль": біда чекає у цих місцях
"ТЦК підготували чоловікам жорстку несподіванку, цих людей мобілізують після 16 липня першочергово": повістки і ЗСУ
"Колосальна злива пре в деякі області України, потужний дощ заллє вулиці цих міст": куди суне гроза, негода і холод
Наближається похолодання: синоптик розповіла скільки ще триватиме пекельна спека
Оголошення
live comments feed...