• Головна
  • На Тернопільщині посадовець переплатив за генератори 1,7 млн гривень
12:52, 18 липня 2024 р.

На Тернопільщині посадовець переплатив за генератори 1,7 млн гривень

На Тернопільщині посадовець переплатив за генератори 1,7 млн гривень

Посадовцю комунальної установи повідомлено про підозру у службовій недбалості під час закупівлі генераторів. 

Про це повідомляє Тернопільська обласна прокуратура.

За процесуального керівництва Тернопільської окружної прокуратури посадовцю комунальної установи повідомлено про підозру у службовій недбалості при закупівлі генераторів (ч. 2 ст. 367 КК України).

За версією слідства уповноважена особа, відповідальна за організацію та проведення закупівель, в порушення законодавства та принципів закупівлі щодо максимальної економії, провела закупівлю генераторів на загальну суму 6,5 млн грн при значно меншій їх реалізаційній вартості першочергового постачальника, внаслідок чого безпідставно витрачено бюджетних коштів на суму понад 1,7 млн грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #посадовець #генератори
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення