• Головна
  • Змінюється графік руху пасажирських поїздів через Тернопіль
16:30, 16 вересня 2013 р.

Змінюється графік руху пасажирських поїздів через Тернопіль

На Львівській і Південній залізницях із початку жовтня буде змінено графік руху пасажирських поїздів. Про це повідомили в прес-службах держпідприємств.

Так, фірмовий поїзд № 81/82 Харків – Сімферополь курсуватиме через день: із Харкова по непарних числах місяця, з Сімферополя – по парних. По парних числах місяця з Харкова пасажири можуть дістатися в Крим електропоїздом Skoda № 175/176.

«Курсування поїздів № 175/176 і 81/82 через день, а також вільні місця на транзитні поїзди залізниць країн СНД повністю задовольнять потребу пасажирів у перевезенні у Кримському напрямку і назад», – наголошується в повідомленні залізниці.

Що стосується львівського напрямку, то з 29 вересня припиняє курсування поїзд № 256/255 сполученням Львів – Сімферополь і буде скасовано курсування безпересадкового вагона № 28 сполученням Ужгород – Сімферополь. А з 30 вересня перестане їздити поїзд № 296/295 сполученням Чернівці – Сімферополь. З 14 вересня закінчується курсування поїзда № 47/48 сполученням Санкт-Петербург – Львів.

З 1 жовтня починається курсування поїзда № 668/667 сполученням Чернівці –Ковель з періодичністю курсування через день. Крім того, поїзд № 84/83 сполученням Ковель – Одеса з 19 вересня курсуватиме через день з Ковеля по непарних числах і з Одеси по парних числах, повідомляє ТСН.

Нагадаємо, з 16 липня у всіх категоріях вагонів, крім СВ, вагонів поїздів Інтерсіті+ і приміських поїздів у внутрішньому і міжнародному сполученнях змінені тарифи на перевезення пасажирів залізничним транспортом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...