
12:11, 2 серпня 2024 р.
Збив одразу двох неповнолітніх на пішохідному переході: деталі резонансної ДТП у Тернополі

Під колеса автомобіля потрапило двоє 13-річних хлопців.
Повідомлення про аварію надійшло на спецлінію "102" від місцевих жителів. У ході перевірки з'ясувалося, що на вулиці Лесі України близько 21:30 водій автомобіля Volkswagen Passat збив неповнолітніх. Потерпілі переходили дорогу на нерегульованому пішохідному переході.
Хлопцям надали медичну допомогу, але не госпіталізовували.
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, де багато цікавих новин, фото та відео! https://t.me/ternopil0352
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
00:00, 7 жовтня 2025 р.
09:23, Сьогодні
15:07, Вчора
12
14:57, 9 червня
10:04, 18 червня