• Головна
  • Стало відомо скільки жінок, які відбували покарання у тюрмі долучилися до ЗСУ
11:14, 8 серпня 2024 р.

Стало відомо скільки жінок, які відбували покарання у тюрмі долучилися до ЗСУ

Стало відомо скільки жінок, які відбували покарання у тюрмі долучилися до ЗСУ

До війська вже долучилися 18 жінок, які отримали амністію та звільнилися з місць ув’язнення. Вони вже беруть участь у бойових діях.

Про це розповіли в Головному управлінні комунікацій Збройних сил України на запит hromadske.

Там кажуть, що всі 18 жінок, яких звільнили від відбування покарання, уже проходять службу в підрозділах Сухопутних військ. Вони вже пройшли базовий військовий вишкіл та отримали посади стрільчинь і санітарок.

Військовослужбовиці вже беруть участь у бойових діях, кажуть у ЗСУ. Раніше в Міністерстві юстиції розповідали, що контракт зі Збройними силами підписали вже сім жінок, які до того відбували покарання у в’язниці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЗСУ #амністовані жінки #армія #служба
Останні новини
ТОП новини
"Без цього документа більше не оформлять закордонний паспорт і не випустять за кордон": нові правила та відмови
"З 1 серпня ці категорії чоловіків втратять бронювання, ТЦК призвуть їх на фронт": нові правила оформлення відстрочки
"Тариф на світло зросте на 25%, подорожчання товарів через електрику почнеться з 1 серпня": людям назвали нові ціни
"Землю доведеться переоформити": українцям дадуть лише короткий термін після ухвалення нового закону
Оголошення