• Головна
  • У Тернополі зустріли подружжя американців, які біжать марафон на підтримку України
11:53, 17 вересня 2024 р.

У Тернополі зустріли подружжя американців, які біжать марафон на підтримку України

У Тернополі зустріли подружжя американців, які біжать марафон на підтримку України

У Тернополі зустріли подружжя зі Сполучених Штатів Америки Тайлера та Ніккі Чей, які біжать марафон "Ні. Можу. Заради України!". Про це вони розповіли Суспільному.

У понеділок, 16 вересня пара добігла до Тернополя.

Подружжя розповіли, що вони  стартували від румунсько-українського кордону. Вже пробігли 270 кілометрів.

Тайлер та Ніккі працювали брокерами в будівельній компанії, а зараз займаються волонтерством. Вони доєдналися до благодійного фонду Reaching Beyond Ourselves, розповів його засновник Раян Біртчер.

"У нас є три причини, чому ми це робимо. По-перше, хочемо знайти нових захисників інтересів України, по-друге, хочемо донести до Західного світу, до Сполучених Штатів правду про те, що тут відбувається. І третя причина – підтримати наших друзів і соціальні проєкти в Україні", — сказав Раян Біртчер.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Україна #марафон #Тернопіль
ТОП новини
Посилена мобілізація з 1 червня накриє молодших за 25 років і старших за 60 років чоловіків: ТЦК шукатиме за 2-а ознаками
"Град, негода і шквали 15 – 20 м/с": новий прогноз від синоптиків попереджає про дощ, грозу і сильний вітер
"Пенсійне посвідчення перестане діяти, нові правила на підході": в Україні скасовують безоплатний проїзд для пільговиків
"Залиште на 30 хвилин це на сковорідці – і нагар злізе сам": унікальний лайфхак для чищення без хімії й тертя
Оголошення