• Головна
  • Загиблому було лише 19 років: подробиці моторошної аварії біля Тернополя
11:50, 14 жовтня 2024 р.

Загиблому було лише 19 років: подробиці моторошної аварії біля Тернополя

Загиблому було лише 19 років: подробиці моторошної аварії біля Тернополя

Трагічна аварія трапилася о 18:10 в селі Лозова.

На місце пригоди виїжджали слідчі Збаразького відділення поліції та відділу розслідування злочинів у сфері транспорту ГУНП в Тернопільській області.

У ході перевірки з'ясувалося, що водій автомобіля Dacia Logan допустив виїзд за межі проїзної частини дороги та зіткнувся з електроопорою.

У результаті удару 19-річний пасажир загинув на місці події, ще одного пасажира й самого водія бригада швидкої з тілесними ушкодженнями різного ступеня тяжкості госпіталізувала до травматологічного відділення.

У кермувальника взяли кров для перевірки на вміст алкоголю. Його слідчі поліції затримали відповідно до статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Правоохоронці звертаються до всіх учасників дорожнього руху бути обережними та не нехтувати правилами дорожнього руху.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, де багато цікавих новин, фото та відео!  https://t.me/ternopil0352

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ДТП #смерть
Останні новини
ТОП новини
Мобілізація пенсіонерів у масовому форматі, 161 000 чоловіків потрапила до списків ТЦК: їх накриють повістки, штрафи, ВЛК
Зниження мобілізаційного віку і посилення мобілізації, ТЦК забере цих 30 000 чоловіків терміново: мобілізація, повістки, ВЛК
"Прилад, який є майже в кожного, жере електроенергію на страшні суми": працює непомітно, але сильно збільшує платіжки
"Ці області України зникнуть, планується реформа устрою": карта України може радикально змінитися
Оголошення