• Головна
  • У Тернополі безкоштовно вимірюватимуть рівень цукру у крові
15:30, 23 вересня 2013 р.

У Тернополі безкоштовно вимірюватимуть рівень цукру у крові

26 вересня 2013 року з 12.00 год. до 14.00 год. у м. Тернополі на Театральному майдані  за сприяння Департаменту охорони здоров’я Тернопільської ОДА  працівниками КУТОР “Центр здоров’я” буде проводитись профілактично – просвітницька Акція “Збережи своє серце”.

В ході Акції “Збережи своє серце” буде проведено:

  • інформаційний майданчик на тему “Здоровий спосіб життя – це збереження та зміцнення здоров’я”;
  • вимірювання артеріального тиску;
  • дослідження цукру в крові;
  • розповсюдження просвітницьких листівок серед молоді та дорослого населення патронажними сестрами та волонтерами Тернопільського міського Товариства Червоного Хреста;
  • консультації лікарів КУТОР “Центр здоров’я”.

Всесвітній день серця проводиться за ініціативою Всесвітньої федерації серця з 2000 року щорічно 26 вересня. Метою цього міжнародного дня є підвищення обізнаності населення про хвороби серця, правильний спосіб життя для їх попередження і пропаганда профілактичних заходів для зменшення смертності від хвороб серця.

Серцево-судинні захворювання є однією з провідних причин смерті у світі. Метою проведення в цей день заходів є необхідність максимального залучення уваги людей до свого здоров’я, формування розуміння того, що на виникнення і перебіг хвороби можна і потрібно активно впливати.

Основні фактори ризику розвитку серцево-судинних захворювань – це артеріальні гіпертензії, підвищений рівень загального холестерину крові та його фракцій, надмірна вага, гіподинамії, тютюнопаління і стреси.

Серцево-судинні захворювання — найпоширеніша причина смертності.

Щороку в світі від інфаркту чи інсульту помирає більше 17,2 мільйона людей, в Україні — 160 тисяч. Це більше, ніж від усіх видів раку, туберкульозу, СНіДу, разом узятих.

За оцінками фахівців, здоров’я на 50% залежить від власного вибору людини — способу життя, на 20% — від стану зовнішнього середовища, на 20% — від соціально-економічних факторів, на 10% — від організації медичної допомоги.

Світ уже давно активно використовує саме ці 50% і насамперед завдяки популяризації загальних знань профілактики, боротьбі в суспільстві із факторами ризику — ожирінням, поганим харчуванням, палінням та малорухливим способом життя.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...