• Головна
  • Небесне військо поповнив воїн з Тернопільщини
08:44, 21 листопада 2024 р.

Небесне військо поповнив воїн з Тернопільщини

Небесне військо поповнив воїн з Тернопільщини

Ще один воїн з Тернопільщини втратив життя.

Сумну новину повідомили в Чортківській міськраді.

"Небесне військо Чортківської громади, на жаль, знову поповнилось ще одним воїном. 19 листопада зупинилось серце жителя села Росохач Чортківської громади Савки Павла (25.12.1970 – 19.11.2024).

Його призвали на військову службу ще у 2023 році. Військовий служив у частинах забезпечення. Згодом у Павла загострились проблеми зі здоров'ям.

19 листопада помер у Козятинській лікарні, маючи діагноз гострий гнійний менінгіт та церебральну кому.

Тіло воїна зустрічатимемо завтра, 21 листопада, о 12 год. у соборі верховних апостолів Петра і Павла. Похорон відбудеться 22 листопада о 12 год. у с. Росохач", – йдеться у повідомленні.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, де багато цікавих новин, фото та відео!  https://t.me/ternopil0352

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Павло Савка
ТОП новини
"Могутній снігопад та жахливе похолодання всиплять вщент по цій області, в Україну пре мороз і крижаний дощ": негода іде
"ТЦК прискорює пошук і розпізнавання на вулицях однієї категорії людей, їх швидко мобілізують з 1 жовтня": мобілізація, ЗСУ
"ТЦК почали посилено підстерігати людей 5-ти категорій, названо повний перелік ознак цих осіб": мобілізація, ВЛК, повістки
Плюси і мінуси відмови від кави: експерти назвали 7 змін в організмі
Оголошення