• Головна
  • Пенсійний фонд Тернопільщини, де одні з найнижчих пенсій, зробив закупівлю на шокуючу суму
12:03, 6 грудня 2024 р.

Пенсійний фонд Тернопільщини, де одні з найнижчих пенсій, зробив закупівлю на шокуючу суму

Пенсійний фонд Тернопільщини, де одні з найнижчих пенсій, зробив закупівлю на шокуючу суму

Начальник головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області Ігор Москалик оголосив закупівлю «Послуги з прибирання (послуги з прибирання приміщень)».

Очікувана вартість послуги –  2 020 000,00 грн, повідомляє ТП. Це 168 тисяч у місяць. Штат прибиральників можна собі тільки уявити при такій сумі.

Пенсійний фонд Тернопільщини, де одні з найнижчих пенсій, зробив закупівлю на шокуючу суму, фото-1

А тим часом жителі Тернопільщини отримують найнижчі пенсії в Україні – всього 4 436 грн.

Пенсійний фонд Тернопільщини, де одні з найнижчих пенсій, зробив закупівлю на шокуючу суму, фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пенсійний фонд #закупівля
Останні новини
ТОП новини
"ТЦК шукає 60-річних чоловіків з 5-ма професіями, щоб відправити служити у ці місця": пенсіонери і нові правила мобілізації
"Ціна на світло з 1 червня оприлюднена": уряд затвердив у 2 рази дешевший тариф, але за однієї умови
Закордонний паспорт більше не оформлять без цього документа: українцям пояснили нову важливу умову
"Пенсійне посвідчення перестане діяти, нові правила на підході": в Україні скасовують безоплатний проїзд для пільговиків
Оголошення