![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
18:00, 29 вересня 2013 р.
Водій «сімки» мало не збив сім'ю на пішохідному переході у Тернополі (відео)
27 вересня близько 17-ї години на проспекті С.Бандери, проїжджаючи пішохідний перехід, водій автомобіля “Лада 2107″ не пропустив та ледь не збив пішоходів.
Про це розповідає Погляду очевидиця події.
“В цей день поверталась машиною з дітьми із садочку. На відеореєстраторі зафіксувала несподівану та неприємну подію поблизу пішохідного переходу. А саме, як біла дев’ятка загальмувала перед пішохідним переходом, пропускаючи маму з дочками. Жінка пригальмувала за нею, а праворуч них, не звернувши увагу, що ми зупинилися, на чималій швидкості, промчалась синя сімка. Добре, що мама із дітьми зупинилися і пропустили нахабу. А могло б усе бути інакше… Як кажуть в народі, добре те, що добре закінчується!”, – каже жінка.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:01, 18 липня
12:04, 16 липня
82
12:12, 16 липня
15
live comments feed...