• Головна
  • Тернопіль передасть ЗСУ дистанційно керовану платформу для бойових завдань: Сергій Надал
12:43, 27 січня

Тернопіль передасть ЗСУ дистанційно керовану платформу для бойових завдань: Сергій Надал

Тернопіль передасть ЗСУ дистанційно керовану платформу для бойових завдань: Сергій Надал

Тернопільська міська рада виділила 520 тисяч гривень на придбання дистанційно керованої платформи для військових підрозділів. Технічне обладнання призначене для виконання бойових завдань та підвищення рівня безпеки особового складу під час операцій.

“Кожна одиниця техніки та обладнання має стратегічне значення для виконання бойових завдань та безпеки особового складу”, - зазначив міський голова Сергій Надал.

Тернопільська міська рада на регулярній основі забезпечує військові підрозділи необхідним технічним оснащенням. До переліку наданого обладнання входять комплекси спостереження, тепловізори, прожектори протиповітряної оборони та комплекти підсилення сигналу.

Інформація про закупівлю дистанційно керованої платформи розміщена на офіційних ресурсах міської ради в розділі електронних сервісів. Технічне оснащення спрямоване на забезпечення ефективного виконання поставлених завдань військовими підрозділами. 

Тернопіль передасть ЗСУ дистанційно керовану платформу для бойових завдань: Сергій Надал, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Сергій Надал #Тернопіль для ЗСУ #дистанційно керована платформа #підтримка армії #Тернопільська міська рада
Останні новини
ТОП новини
"ТЦК готує масове скасування відстрочок, ці 3 категорії чоловіків будуть мобілізовані першими": мобілізація, повістки, ЗСУ
"Снігопад і холод вріже прямо по цих областях, в Україну іде мороз і крижана злива": люте похолодання скоро накриє регіон
"Прийдуть без попередження і жорстко покарають": українців чекають масові штрафи до 100 000 гривень
"Холодна злива накриє ці області України, похолодання і дощ вперіщить в регіоні": де чекати на снігопад і мороз?
Оголошення