• Головна
  • "Обдурити" камери водії більше не зможуть: як буде працювати нова система відеофіксації
11:01, 26 березня

"Обдурити" камери водії більше не зможуть: як буде працювати нова система відеофіксації

"Обдурити" камери водії більше не зможуть: як буде працювати нова система відеофіксації

Відтепер водіям доведеться дотримуватися рекомендованої швидкості протягом усього шляху.

Міністерство внутрішніх справ України разом із народними депутатами підготували законопроєкт, який внесе зміни у фіксації перевищення швидкості.

Про це повідомило видання Автотема.

Водії різко гальмують перед камерами, щоб уникнути штрафів, а потім знову прискорюються. У випадку запровадження нових правил автофіксації порушень, система вимірюватиме середню швидкість між двома камерами:

Камера №1 фіксує час в’їзду в контрольну зону.

Камера №2 — час виїзду.

Якщо розрахункова швидкість вища за дозволену — водій отримає штраф.

Ця ініціатива має на меті позбавити водіїв можливості "хитрувати", тим самим зменшити кількість небезпечних ситуацій на дорогах. Подібні системи вже довели свою ефективність у Європі.

Нагадаємо, на автошляхах України запрацюють додаткові комплекси фіксації порушень ПДР.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#камери #дороги #нова #система #законопроект

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"З 1 липня ТЦК почне шукати по всіх закапелках, не чіпатимуть тільки чоловіків з трьома рисами": повістки і мобілізація
"ТЦК позбавить ці 3 категорії людей бронювання і терміново призве, перевірки стануться у цих місцях": повістки, мобілізація
Похолодання та дощі насуваються на цілі регіони, люта злива заллє міста на тлі потужної спеки: де в Україні вдарить негода
"Брали шалені гроші": на Тернопільщині викрито працівників ТЦК, які злочинно оформлювали непридатність до служби
Оголошення
live comments feed...