
16:01, Сьогодні
"Град вперіщить з лютою силою прямо завтра, гроза і дощ насувається на тлі заморозків": навіть фахівці налякані прогнозом

Незадовго до початку літа ніякого потепління не очікується. Навіть навпаки: у частині областей знову вдарять заморозки.
Про це повідомляє "24" з посиланням на прогноз метеоролога Ігоря Кібальчича.
Заморозки в Україні
Метеоролог писав, що у вихідні в Україні очікується нестійка та волога погода з коливаннями температури повітря й атмосферного тиску.
У неділю, 18 травня, у західних областях вночі подекуди пройдуть невеликі дощі, удень помірні, подекуди в супроводі грози та граду. Вітер буде західний, 7 – 12 метрів на секунду, при грозах поривчастий.
Вночі +2 – +7 градусів, але на поверхні ґрунту заморозки 0 – -3 градуси. Удень +9 – +14, лише на Буковині й Закарпатті +12 – +17 градусів.
Вітер західний / південно-західний, 7 – 12 метрів на секунду, удень можливе посилення до 15 – 20 метрів на секунду. Вночі +4 – +9, удень +13 – +18 градусів.
У центральних регіонах протягом доби невеликі, подекуди помірні дощі, удень місцями в супроводі грози та граду.
Вітер західний / південно-західний, 7 – 12 метрів на секунду. Вночі +6 – +11 градусів, удень +14 – +19.
Дивіться також Потепління в Україні: коли настане метеорологічне літо
У південних областях і Криму вночі без істотних опадів, удень місцями можливі невеликі короткочасні дощі та грози.
Вітер західний / південно-західний, 7 – 12 метрів на секунду. Температура повітря вночі +7 – +12 градусів, удень +18 – +23.
У східних областях вночі помірні дощі, удень місцями невеликі короткочасні опади. Також можливі грози.
Вітер південний із переходом вдень на західний, 9 – 14 метрів на секунду. Вночі +8 – +13, удень +14 – +19 градусів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
11:54, 12 травня
11:55, 12 травня
09:40, 9 травня
09:04, Сьогодні
11:26, Вчора
live comments feed...