• Головна
  • Тернопільські школярі зареєструватися на тести можуть ще до 28 лютого
11:30, 7 лютого 2011 р.

Тернопільські школярі зареєструватися на тести можуть ще до 28 лютого

З поданням заявок для допуску до ЗНО одинадцятикласникам радять поквапитися. Навіть якщо вони ще не до кінця визначилися з вибором предметів – до середини березня буде можливість їх змінити.

За перший місяць 2011 року на проходження незалежного оцінювання (ЗНО) в Тернопільській області зареєструвалося близько 500 осіб. Це в півтора десятка разів менше від передбачуваної загальної кількості охочих.

- Протягом січня реєстрація відбувалася дуже повільно. Але в лютому очікуємо масовий наплив майбутніх абітурієнтів. Бо з кожним днем все більше людей телефонують до нас, щоб уточнити деталі потрібного пакету документів чи з інших організаційних питань, – каже заступник директора обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Юрій Шайнюк.

Кількість цьогорічних випускників шкіл Тернопільської області – приблизно 8 000 чоловік. Саме стільки охочих планують прийняти в регіональних центрах реєстрації до ЗНО.

- Ми розуміємо, що не всі сьогоднішні одинадцятикласники захочуть та матимуть змогу вступати у вищі навчальні заклади. Але ми також передбачаємо, що знайдеться багато колишніх випускників, які виявлять бажання пройти тестування, – продовжує пан Шайнюк.

Які предмети собі вподобали уже зареєстровані особи, ще не відомо. Але в пунктах прийому заявок запевнили, що обробка цих даних йде повним ходом і з наступного тижня вже будуть відомі всі деталі.

Довідка

Зареєструватися на проходження ЗНО можна до 28 лютого 2011 року. Для того, щоб в останні дні подачі заявок у пунктах прийому не утворювалися довгі черги, нагадуємо, що документи можна також пересилати поштою.

Для цього потрібно знайти на сайті незалежного оцінювання www.testportal.gov.ua бланк реєстраційної заяви (лівий верхній кут). Уважно його прочитати та заповнити зазначені поля. Після цього роздрукувати, долучити всі необхідні документи: копію паспортного документа або свідоцтва про народження, копію документа про повну загальну середню освіту (без додатка з оцінками) або довідку з навчального закладу (зразок є в інтернет-реєстрації), дві фотокартки розміром 3х4 см.

Якщо є проблеми зі здоров’ям, які потребують спеціально створених умов для проходження тестування, – надати висновок закладу охорони здоров’я.

Посилку цінним листом відправити на адресу будь-якого пункту реєстрації в Тернопільській області (також вказані на сайті). Після цього ви обов’язково отримаєте повідомлення про те, що адресат отримав надіслані документи.

Крім цього, варто пам’ятати, що до 20 березня ви ще матимете змогу змінити вибрані предмети. Головне – щоб у вас уже була реєстраційна картка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...