• Головна
  • "У небі з’явилася ще одна зірка": небесний пантеон Героїв поповнив загиблий військовий з Тернополя
17:58, 21 травня 2025 р.

"У небі з’явилася ще одна зірка": небесний пантеон Героїв поповнив загиблий військовий з Тернополя

"У небі з’явилася ще одна зірка": небесний пантеон Героїв поповнив загиблий військовий з Тернополя

Через активізацію бойових зіткнень на Сумщині все більше сумних звісток надходить на Тернопільщину з півночі України. На жаль, небесне військо поповнив захисник з Тернополя - Володимир Боїло.

Про його загибель повідоми мер міста.

"У небі з’явилася ще одна зірка, що світить нам відвагою і нескореністю. Наш земляк Боїло Володимир Іванович загинув на Сумщині під час виконання бойового завдання. Його відвага, жертовність і незламна воля стали символом справжнього патріотизму", - написав Сергій Надал.

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким загиблого воїна.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Володимир Боїло #ЗСУ #Тернопіль #загиблий з Тернополя
Останні новини
ТОП новини
Нові правила посилюють мобілізацію, чоловіків чекають 60 тисяч грн штрафу і тюремні ув'язнення: ТЦК шукають одну групу
"Град, негода і шквали 15 – 20 м/с": новий прогноз від синоптиків попереджає про дощ, грозу і сильний вітер
"В Україні оголосили новий тариф на газ з 1 червня": яка ціна за 1 кубометр для простого населення
Посилена мобілізація з 1 червня накриє молодших за 25 років і старших за 60 років чоловіків: ТЦК шукатиме за 2-а ознаками
Оголошення