• Головна
  • "Штовхнув касира, вибив двері та втік з місця злочину": слідчі оголосили підозру раніше судимому тернополянину (ФОТО)
19:30, 26 травня 2025 р.

"Штовхнув касира, вибив двері та втік з місця злочину": слідчі оголосили підозру раніше судимому тернополянину (ФОТО)

"Штовхнув касира, вибив двері та втік з місця злочину": слідчі оголосили підозру раніше судимому тернополянину (ФОТО)

Зловмисник відкрито викрав товар з магазину, а коли касир намагався завадити йому, штовхнув його і втік.

Як інформує пресслужба поліції, до співробітників Тернопільського районного управління поліції надійшла заява від адміністрації одного з торгових закладів, що в обласному центрі. Невідомий зловмисник відкрито викрав товар, завдавши значної матеріальної шкоди.

Зі слів касира, він помітив злочинні дії незнайомого чоловіка, намагався зупинити його, однак зловмисник штовхнув його, вибив двері та втік з місця злочину.

Поліцейські встановили особу грабіжника. Ним виявився раніше судимий за майнові злочини житель обласного центру, 1977 року народження. Зловмисника затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу.

Слідчі оголосили фігуранту підозру за частиною 4 статті 186 Кримінального кодексу України – грабіж, вчинений в умовах воєнного стану. На період розслідування зловмисник перебиватиме під домашнім арештом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Поліція #загроза
Останні новини
ТОП новини
Нові правила посилюють мобілізацію, чоловіків чекають 60 тисяч грн штрафу і тюремні ув'язнення: ТЦК шукають одну групу
"Град, негода і шквали 15 – 20 м/с": новий прогноз від синоптиків попереджає про дощ, грозу і сильний вітер
Посилена мобілізація з 1 червня накриє молодших за 25 років і старших за 60 років чоловіків: ТЦК шукатиме за 2-а ознаками
"Дощі, град і шквали 15-20 м/с": синоптики оприлюднили новий прогноз щодо грози і потужної негоди
Оголошення