• Головна
  • Рятувальникам Тернопільщини представили нового керівника
15:51, 2 червня

Рятувальникам Тернопільщини представили нового керівника

Сьогодні разом із заступником голови ДСНС України Олексієм Мігріним представили особовому складу Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області нового очільника підрозділу — полковника служби цивільного захисту Ігоря Михальчука,- повідомив очільник ТОВА В'ячеслав Негода.

Це досвідчений керівник, який має понад 30 років досвіду роботи у ДСНС. Він добре обізнаний із викликами, які сьогодні постають перед рятувальниками. Налаштований працювати над удосконаленням та підвищенням ефективності пожежно-рятувальної служби Тернопільщини.

Привітав Ігоря Михальчука з призначенням на цю відповідальну посаду. Побажав успіхів, витримки, впевненості у прийнятті рішень для ефективного виконання завдань щодо захисту населення Тернопільщини та оперативного реагування на надзвичайні ситуації.

Також подякував працівникам ДСНС за самовіддану службу та професіоналізм. Тернопільських рятувальників відзначено державними нагородами.

Рятувальникам Тернопільщини представили нового керівника, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#рятувальники #керівник #новий #ДСНС

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Жорстка мобілізація почнеться з 1 червня, людей з потрібними професіями масово призвуть": ТЦК, повістки, штраф
Масивна мобілізація почне з 1 червня забирати чоловіків 6-ти категорій, названо ознаки і професії: ТЦК на вулицях, повістки
"ТЦК мобілізує масово всіх людей цієї категоії, в Україні чоловіки втратять бронювання тотально": повістки, мобілізація, ВЛК
"Такого українці не чекали, названо тарифи на газ і електроенергію з 1 червня": що станеться із субсидіями та пенсіями
Оголошення
live comments feed...