• Головна
  • У Тернополі на тиждень перекривають ще одне перехрестя
10:13, 13 червня

У Тернополі на тиждень перекривають ще одне перехрестя

У Тернополі на тиждень перекривають ще одне перехрестя

У період з 13 по 25 червня 2025 року буде тимчасово перекрито рух транспорту на перехресті вулиць Бойківська та Канадська.

Це пов’язано з виконанням ремонтних робіт на трубопроводах централізованого теплопостачання. Роботи проводитимуться на ділянці від котельні на вул. Лемківській до мікрорайону «Канада».

Просимо водіїв врахувати цю інформацію під час планування маршрутів і за можливості скористатися альтернативними напрямками. Схему організації дорожнього руху подано нижче.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дорога #перекриття руху #ремонт #затори

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"ТЦК опиниться з перевірками у закладах, аби знайти 2 категорії чоловіків": їх чекають повістки і мобілізація до осені
"В Україні несамовита негода та потужна гроза вперіщать прямо завтра, вдарить аномальна температура": пре дощ і злива
"Пенсії радикально перерахують, в Україні наближається сюрприз для літніх": коли чекати на зростання і збільшення?
Це не Дубай - це Тернопіль: центральними вулицями катається жовтий Urus за ціною квартири в Києві (ВІДЕО)
Оголошення
live comments feed...