• Головна
  • На Тернопільщині на перевищенні швидкості попався неповнолітній, якому тато дав покермувати, хоч той ще навіть не здав на права (ВІДЕО)
09:02, 27 червня 2025 р.

На Тернопільщині на перевищенні швидкості попався неповнолітній, якому тато дав покермувати, хоч той ще навіть не здав на права (ВІДЕО)

На Тернопільщині на перевищенні швидкості попався неповнолітній, якому тато дав покермувати, хоч той ще навіть не здав на права (ВІДЕО)

Батько дозволив неповнолітньому синові без посвідчення водія сісти за кермо — обоє отримали адмінматеріали.

Патрульні зупинили автомобіль Mercedes-Benz Sprinter за перевищення швидкості — 74 км/год у межах населеного пункту.

За кермом виявився 17-річний юнак без водійського посвідчення. Поруч сидів його батько, який пояснив, що так вчить сина керувати.

На водія-порушника склали два протоколи: за перевищення швидкості та керування без прав.

Батько отримав постанову за передачу керування особі без відповідного права.

" Навчати водінню можна лише законно — з інструктором і у спеціальному авто. Порушення правил — це ризик для життя та адміністративна й кримінальна відповідальність. Бережіть себе й інших", – наголошують патрульні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#швидкість #порушення #патрульні
Останні новини
ТОП новини
"Цей прилад спалить усе": названо пристрій в кожному домі, який жере електрику і збільшує ризик аварійних відключень
На Тернопільщині відкриють ще один великий ТРЦ з кінотеатром: де з'явиться "Ареал Плаза"
"У ці години ТЦК проведуть масштабні рейди, у 3-х місцях людей чекають жорсткі перевірки": посилена мобілізація і повістки
Жителька Тернопільщини залишила на лавці сумочку з чималою сумою готівки та мобільним: що було далі
Оголошення