• Головна
  • Фахівець із злочинів у військовій сфері: Тернопільщина отримала нового прокурора
08:31, 2 липня 2025 р.

Фахівець із злочинів у військовій сфері: Тернопільщина отримала нового прокурора

Фахівець із злочинів у військовій сфері: Тернопільщина отримала нового прокурора

У прокуратурі Тернопільщини – новий керівник. Ним став Віталій Миколайович Панченко, який народився в Тернополі у 1985 році.

Він здобув юридичну освіту в Національній юридичній академії імені Ярослава Мудрого. В органах прокуратури працює із 2008 року.

Працював на посадах слідчого, прокурора відділу, начальника відділів у військовій прокуратурі Західного та Південного регіону України, Слідчий, старший слідчий військової прокуратури Львівського гарнізону Західного регіону України; заступником та першим заступником військового прокурора сил антитерористичної операції; на керівних посадах у Спеціалізованій прокуратурі у сфері оборони Офісу Генерального прокурора.

З 1 липня 2025 року Віталій Панченко - керівник Тернопільської обласної прокуратури

За сумлінну роботу неодноразово заохочувався Генеральним прокурором.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Віталій Панченко #прокуратура
ТОП новини
"Мобілізація 60-річних чоловіків наближається, ТЦК хоче призвати пенсіонерів з цими ознаками": нові заходи і ВЛК
"ТЦК дали останні 7 днів, нові правила не залишили ухилянтам шансів": кого мобілізують навіть з відстрочкою чи бронню
"Складено чорний список на виїзд": українців без цього документа за кордон більше не випустять
"ТЦК почне забирати на вулицях чоловіків без цього документа, у липні їх шукатимуть першими": мобілізація і нові правила
Оголошення