• Головна
  • У селі Кальне, на Тернопільщині, відкрито новий корпус школи (ФОТО)
17:14, 8 лютого 2011 р.

У селі Кальне, на Тернопільщині, відкрито новий корпус школи (ФОТО)

Символічний ключ від навчального закладу голова обласної державної адміністрації Валентин Антонович Хоптян вручив учням та педагогам школи, а також передав їм у подарунок сучасний телевізор.

«Це перша у 2011 році новобудова, що зведена спільними зусиллями, і передається для потреб учнів, вчителів і територіальної громади. Переконаний, що незабаром ми введемо в дію нові шкільні приміщення і в Підволочиському та Борщівському районах», - сказав у вітальному слові голова облдержадміністрації.

Він також зазначив, що в області проводяться широкомасштабні акції зі створення в закладах освіти належних навчально-побутових умов, наповнення шкіл необхідним технічним і технологічним обладнанням, а нещодавно на Театральному майдані Тернополя п’яти районам – Бережанському, Кременецькому, Підволочиському, Підгаєцькому і Зборівському були передані шкільні автобуси для перевезення учнів до місць навчання і проживання.

«Все це є результатом виконання доручень Президента України і його конкретних завдань з підвищення соціальних стандартів у державі, а також забезпечення конституційних прав громадян на отримання безкоштовної і гарантованої якісної освіти, - каже Валентин Хоптян. - Заявлений Віктором Януковичем курс України на входження в європейське співтовариство передбачає високі науково-освітні виміри. До цього ми маємо не тільки прагнути, але і йти реальними, практичними справами».

Голова ОДА подякував будівельникам, батькам, благодійним організаціям, спонсорам, керівникам влади, усім, хто доклав зусиль для зведення цієї споруди і вклав у приміщення не тільки професійну майстерність, але й часточку своєї душі і серця.

Директор школи Надія Ферлиївська та голова шкільної ради Петро Михайлович Замороз від імені педагогічного колективу та батьківського комітету подякували за підтримку реалізації цього проекту Президентові України, голові облдержадміністрації, представникам влади.

Після урочистого перерізання символічної стрічки представники духовенства освятили новобудову.

Довідково: Будівництво нового приміщення школи було розпочато ще у 1996 році – тоді розпочато добудову 4-х класних кімнат, спортивної кімнати та майстерні поряд з діючим приміщенням школи, спорудженої в 1966 році.

Цокольне приміщення у 1997 році збудоване силами громади села. У 1999 році виділено 20 тис. грн. ПАП „ Кальнянське ", за які було завершено будівництво першого поверху. У 2006 році приміщення школи переведено на газове опалення. У 2007 році виділено 93 тис. грн.. на встановлення вікон, відливів, укріплення та утеплення даху приміщення. В 2010 році внутрішні та зовнішні будівельні роботи виконувалися фірмою „Зодчий", фінансування здійснювалося управлінням капітального будівництва Тернопільської облдержадміністрації.

Сьогодні у школі навчається 44 учні, які проживають в с.Кальне. Навчально-виховний процес здійснюють 18 педагогічних працівників.

У селі Кальне, на Тернопільщині, відкрито новий корпус школи (ФОТО), фото-1
У селі Кальне, на Тернопільщині, відкрито новий корпус школи (ФОТО), фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...