
14:45, 29 липня
"Сума вражає": на Тернопільщині поліція затримала львів’янку, яка вкрала з будинку великі гроші (ФОТО)

200 тисяч гривень та 300 доларів США – саме таку суму викрала з будинку мешканки Теребовлі раніше судима жителька Львова. Завдяки злагодженій роботі правоохоронців фігурантку оперативно встановили та затримали. За скоєне їй загрожує до восьми років позбавлення волі.
З повідомленням про крадіжку на спецлінію 102 звернулася 45-річна жителька міста Теребовля. Жінка заявила, що з її помешкання невідома особа викрала гроші. На місце події виїжджала слідчо-оперативна група відділення поліції №3 (м. Теребовля).
У ході проведення оперативно-розшукових заходів працівники карного розшуку спільно з фахівцями кримінального аналізу встановили особу, причетну до злочину. Нею виявилася 45-річна мешканка міста Львів, яка вже раніше притягувалася до кримінальної відповідальності.
Як з’ясувалося, жінка подорожувала електричкою, згодом сіла в перший-ліпший автобус і приїхала до Теребовлі. Під час прогулянки містом вона натрапила на будинок із незамкненими дверима. Скориставшись ситуацією, зайшла в оселю та викрала значну суму готівки.
Зловмисницю затримали в обласному центрі. Частину викрадених коштів вона витратила на придбання техніки, решту готівки поліцейські вилучили в ході слідчих дій.
Фігурантці слідчі поліції вже повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 185 (крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком від п’яти до восьми років.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
10:28, 4 листопада
20:01, 27 жовтня
12:44, 3 листопада
15:58, 23 жовтня
16