• Головна
  • "Жорстке і невблаганне подорожчання": долар може суттєво підскочити до кінця року, з'явився прогноз аналітиків
19:43, Вчора

"Жорстке і невблаганне подорожчання": долар може суттєво підскочити до кінця року, з'явився прогноз аналітиків

"Жорстке і невблаганне подорожчання": долар може суттєво підскочити до кінця року, з'явився прогноз аналітиків

Курс долара в Україні може зрости до 43,5 гривні за долар до кінця 2025 року. В разі продовження активних бойових дій в 2026 році американська валюта може подорожчати до 46 гривень за долар.

Як інформує "УНІАН", про це йдеться в оновленому макроекономічного прогнозі інвесткомпанії Dragon Capital.

Зазначається, що високий рівень резервів дозволить Нацбанку продовжувати використовувати валютно-курсову політику для досягнення інфляційної цілі, зберігаючи макрофінансову і зовнішню стабільність. В компанії продовжують очікувати незначне послаблення курсу гривні щодо долару в другому півріччі поточного року на тлі зниження інфляції та сезонного збільшення попиту на іноземну валюту.

"Ми прогнозуємо курс гривні на рівні 43,5 грн/дол. на кінець 2025 року і 46,0 грн/дол. на кінець 2026 року в сценарії "тривалої війни", - ідеться у прогнозі.

При цьому за умов "стійкого перемир’я" аналітики вважають, що НБУ буде тримати гривню стабільною відносно долара на рівні біля 44 гривні за долар.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Долар #євро #курс_валют
Останні новини
Оголошення