
09:01, Сьогодні
Осінь без заморозків: народний синоптик прогнозує три бабиних літа і теплий грудень в Україні

Початок осені в Україні обіцяє бути майже літнім, а заморозки, за прогнозами, з'являться лише наприкінці листопада. Народний синоптик Володимир Деркач передбачає три хвилі бабиного літа і навіть незвично теплий грудень, коли температура може сягати до +10°C.
За його прогнозом, початок вересня буде практично з літнім теплом. У середині місяця похолодає, українці відчують "подих осені", але заморозків не очікується.
У жовтні теж буде досить тепло. На початку місяця, а також у третій декаді очікується так зване бабине літо, пише Телеграф.
У листопаді погода вже буде більш холодною. На початку місяця все ще буде тепло (триватиме бабине літо, яке розпочнеться наприкінці жовтня). У другій декаді збережеться незвичне для пізньої осені тепло. Дощів майже не передбачається. Температура почне поступово знижуватися з середини цього відрізка місяця, але сильних опадів, як і раніше, не очікується - хіба що до завершення декади пройдуть короткі і слабкі дощі.
А ось заключна частина листопада принесе похолодання. Спочатку почне опускатися температура вночі, а потім і вдень стане помітно прохолодніше. Можливі опади, але вони будуть помірними. Ближче до кінця місяця вночі вже можливі перші заморозки.
Бабине літо в Україні
Володимир Деркач також повідомив, що в Україні цього року очікується одразу три бабиних літа. Перше буде на початку жовтня, але воно триватиме недовго. Друге почнеться під кінець жовтня і триватиме на початку листопада. Потім суттєве потепління очікується в грудні.
"Ба більше, температура повітря наближатиметься до +10°C. Вночі слід очікувати близько 0°C. Опадів практично не буде. Така погода протримається до кінця грудня. Просто якесь зимове "бабине літо", - каже Деркач.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
14:44, 17 липня
11:32, Сьогодні
15
10:39, 29 липня
14
14:25, 30 липня
10:05, Вчора
38
Коментарі