
13:01, 8 серпня
"Авіарейс" до Молдови скасовано: чоловік намагався перетнути кордон на параплані

На Хмельниччині 48-річний чоловік вирішив спробувати нелегально перетнути кордон України, плануючи політ на параплані, який купив в інтернеті за 500 євро.
Як повідомили в Держприкордонслужбі, цей літальний апарат не мав жодних документів і навігаційних систем, тож чоловік сподівався летіти «на око» з поля, що знаходиться неподалік кордону.
Проте прикордонники Могилів-Подільського загону встигли виявити і зупинити цю небезпечну спробу ще до зльоту. Чоловіка затримали, і тепер йому загрожує адміністративна відповідальність за порушення порядку перетину кордону.
Цей випадок ще раз підкреслює ризики та серйозні наслідки самовільних спроб перетнути державний кордон без необхідних дозволів і документів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:29, 16 вересня
36
15:25, 16 вересня
29
15:28, 16 вересня
49
12:32, 16 вересня
19