• Головна
  • У Тернополі п'яна водійка без прав ледь не протаранила поліцейське авто (відео)
19:16, Сьогодні

У Тернополі п'яна водійка без прав ледь не протаранила поліцейське авто (відео)

У Тернополі п'яна водійка без прав ледь не протаранила поліцейське авто (відео)

На вулиці Миколи Карпенка 42-річна водійка Honda створила небезпечну ситуацію для патрульних, змусивши їх різко змінювати швидкість і напрямок руху. 

Ситуація, яка могла призвести до ДТП Учора ввечері на вулиці Миколи Карпенка водійка автомобіля Honda створила аварійну ситуацію для патрульних, змусивши їх різко змінити швидкість та напрямок руху, аби уникнути небезпеки.

Інспектори зупинили транспортний засіб. Під час спілкування з жінкою виявили у неї ознаки алкогольного сп’яніння. Громадянка відмовилась проходити огляд у встановленому законом порядку та не пред’явила посвідчення водія.

На 42-річну порушницю патрульні склали адміністративні матеріали:

  • за ч. 1 ст. 130 (Керування у стані алкогольного сп’яніння) КУпАП;
  • за ч. 5 ст. 122 (Створення аварійної обстановки) КУпАП;
  • за ч. 1 ст. 126 (Відсутність посвідчення водія) КУпАП.

Не сідайте за кермо у стані сп’яніння та будьте уважними на дорозі,- нагадують у патрульній поліції Тернопільщини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#п'яна #жінка #без прав #поліцейське #авто #ДТП
ТОП новини
Снігопад і похолодання вжахнуть в Україні, вперіщить грозовий дощ і лютий холод: де вдарить негода на Різдво Богородиці?
Жахливе похолодання і дощ вразять Україну у вересні, ці області затопить крижана злива: де буде снігопад і мороз на свято?
"Несамовите похолодання та холоднющий дощ вперіщать з дикою силою в Україні, іде злива і холод": куде пре сніг і мороз?
"ТЦК шалено шукає чоловіків із такими 3-ма професіями, знайдуть і призвуть навіть 59-річних": мобілізація, штрафи, повістки
Оголошення