• Головна
  • Відпочинок в Карпатах - життєвий успіх і престиж
Реклама
13:56, 9 жовтня 2013 р.

Відпочинок в Карпатах - життєвий успіх і престиж

Реклама

У всьому світі гірськолижний туризм поступово починає трансформуватися в одне із самих популярних захоплень як вид активного відпочинку. Україна винятком також не є. Ознакою успіху в житті і навіть престижу поступово стають гірські лижі. Одним з найбільш чудових і мальовничих куточків в нашій країні є Українські Карпати ( частина загальної гірської системи Карпат у західній частині України ), а крім того, однією з найбільш відвідуваних місцевостей для любителів рекреаційного туризму. Серед заголовків в журналах і газетах, присвячених зимовому відпочинку або гірськолижному туризму, сьогодні дуже часто можна зустріти такі: Гірськолижна мода, Відпочинок в Карпатах, Гірськолижний бум, Відпочинок в Буковелі і навіть Гірськолижна пандемія або Гірськолижна революція.

Сьогодні для розвитку туризму та гірськолижного спорту найпопулярніші курорти знаходяться в Карпатах: перш за все Буковель, Драгобрат, Яблуниця, Славське, гори Красія, Вишків, Боржавські полонини і т.п. Гірськолижний туризм сьогодні відповідає в основному всім сучасним соціально-економічним реаліям. Гірськолижний туризм тепер не тільки престижний, він дозволяє корисно для здоров'я проводити вільний час, цікаво і винахідливо. Крім цього, соціально - віковий діапазон такого типу активного відпочинку дуже широкий. Гірськолижний туризм доступний політикам і студентам, домогосподаркам і олігархам, малим дітям і пенсіонерам. Функціонують сьогодні в Карпатах кілька основних гірськолижних курортів, але найпопулярнішим багато хто вважає Відпочинок в Буковелі взимку, неподалік від комфортабельного і затишного "Patkovski Hotel" на http://patkovski.com.ua. Сам курорт розташувався на висоті в 0,9 км над рівнем моря. Цей гірськолижний курорт своє ім'я придбав на ім'я гори Буковель, на схилах якої він і розмістився.

Буковель вважається на сьогоднішній день кращим і самим оснащеним в технічному відношенні гірськолижним курортом України. Загальна протяжність трас і треків становить не менше 20 км, з яких до 95 % забезпечені спеціальним снігогенеруючим обладнанням. Максимальний висотний перепад у цих місцях сягає 0,5 км. Важливою особливістю курорту  в Буковелі також є та обставина , що всі лижні траси між собою пов'язані. Буковель прекрасно обладнаний крісельними або бугельними підйомниками. Інформацію про особливості снігового покриву або стан погоди безпосередньо на треках в онлайн -режимі для лижників надають веб -камери, що спеціально встановлені на схилах. Невід'ємною складовою курортного сервісу тут є лижні школи (для дорослих і дітей), а також пункти з прокату гірськолижного спорядження для будь-яких категорій і бригада досвідчених і професійних рятувальників.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...