Хоптян не спішить бути міністром, бо йому сподобалося керувати Тернопільщиною

Голова Тернопільської облдержадміністрації Валентин Хоптян наразі не планує покидати свою посаду.

Про це можна зробити висновок з його коментаря чуток про те, що він невдовзі буде переведений «на підвищення» до Києва, а Тернопільщину очолить інша людина.

«Я ще не встиг був прийти, а вже чув, що мене переводять то міністром, то головою обладміністрацій сусідніх областей. Просто є люди, які цінують мою роботу, а є й інші люди... А все це залежить від Президента. Якщо він вважатиме, що я нормально працюю в області, то я продовжуватиму працювати. Мені подобається Тернопільщина», - сказав Валентин Хоптян.

А на завершення він видав просто феноменальну фразу: «Я перший губернатор серед усіх губернаторів, який сьогодні найбільше працює на цій посаді».

Зважаючи на «мегауспіхи» керманича області припускаємо, що Хоптян мав на увазі те, що найдовше протримався на своїй посаді.

Нагадаємо, що з двічі головою Тернопільської ОДА Михайлом Цимбалюком свого часу стався казус через коментар слухів про свою можливу відставку. Одне з місцевих видань він запевнив, що залишатиметься головою ОДА ще довший час і не планує покидати Тернопільщину, а вже наступного тижня був звільнений з посади.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі