
10:02, 5 листопада
На Тернопільщині пропала жінка: допоможіть знайти (ФОТО)

Тернопільським районним управлінням поліції ГУНП в Тернопільській області проводяться заходи щодо встановлення місця перебування громадянки Замостяник Марії Михайлівни, 8 червня 1962 року народження, жительки села Литвинів, Підгаєцького району, Тернопільської області.
Згідно з наявною інформацією, у лютому 2025 року вказана громадянка перебувала на лікуванні у КНП “Тернопільська обласна клінічна психоневрологічна лікарня” Тернопільської обласної ради.
На даний час місце її перебування невідоме. За інформацією рідних, жінка страждає на психічне захворювання (шизофренію).
У разі отримання будь-яких відомостей про можливе місце знаходження розшукуваної, просимо негайно повідомити чергову частину Тернопільського районного управління поліції за телефоном: (0352) 27-11-70 або 102. 
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
Оголошення
11:42, 16 грудня
11:14, 16 грудня
11:14, 16 грудня
11:19, 22 грудня