• Головна
  • "Скорбота і невимовний біль": завтра на Тернопільщині зустрінуть полеглого воїна (ФОТО)
13:07, 8 березня

"Скорбота і невимовний біль": завтра на Тернопільщині зустрінуть полеглого воїна (ФОТО)

"Скорбота і невимовний біль": завтра на Тернопільщині зустрінуть полеглого воїна (ФОТО)

Завтра (9 березня) на Тернопільщині, у Підгороднянській громаді зустрінуть тіло полеглого захисника України.

Про це повідомили у Підгороднянській сільській раді.

"Невимовний біль…

Шановна громадо, із жалем сповіщаємо, що у понеділок, 9 березня, у Драганівку знову прибуде траурний кортеж. Востаннє додому повертається Максим Микола Іванович, 16.12.1991 року народження, який помер 2 березня в населеному пункті Мар’янівка Дніпропетровської області під час виконання військового обов’язку. Прибуття кортежу в громаду очікуємо об 11:15.

Живий коридор вшанування Героя починаємо формувати з 11:00 від нижньої зупинки в селі Підгороднє, відтак через Почапинці до церкви Св. Онуфрія. Звідти кортеж вирушить на Драганівку. На в’їзді в село (біля знаку) буде сформовано колону, яка супроводжуватиме Героя додому на вулицю Токову.

Дорогою зупиняємося біля костелу Матері Божої Сніжної та церкви Пресвятої Трійці. Просимо мешканців громади віддати шану нашому Захиснику.

Щиро співчуваємо рідним і близьким Героя, розділяємо з вами біль непоправної втрати…",- ідеться у повідомленні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Смерть_воїна #Тернопільщина
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення