
10:14, 13 березня
Частина тернополян – знову без води: що сталося

Частина тернополян опинилася без водопостачання сьогодні, 13 березня.
ЯК повідомили у КП «Тернопільводоканал», виникла аварія на вул. Назарія Яремчука.
"Без води вул. Назарія Яремчука 1- 21, вул. Гетьмана Івана Виговського, 1 — 6, вул. Дружби, 5", – повідомили водоканалівці.
Відновити водопостачання планують до 14 год.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
15:12, 22 червня
1
12:39, Вчора
45
10:25, 16 червня
3
11:16, 12 червня
31