17:00


У Шумському районі на одному з місцевих озер сталася масова загибель риби.
На березі та на поверхні води виявили безліч мертвих карпів. Місцеві жителі та рибалки зазначають, що такої великої загибелі риби раніше не спостерігали. Наразі озеро оглядають фахівці, щоб з'ясувати причини цього явища.
На даний момент розглядають кілька варіантів:
Фахівці радять мешканцям поки що утриматися від ловлі та споживання риби з озера, поки не з'ясують причини загибелі. Представники екологічних служб беруть проби води та риби, щоб визначити точні фактори загибелі. Результати аналізів допоможуть запобігти повторенню таких випадків і вирішити, чи потрібно проводити очистку або відновлення водного середовища.